Про нас

ТОВ "Ук Експертиза" - команда фахівців, які вирішать питання будь-якої складності пов’язані експертизою проектів будівництва на всій території України.

Нам довіряють
Коротко про Ук Експертиза

ТОВ «УК ЕКСПЕРТИЗА» - експертна організація, що здійснює експертизу проєктів будівництва. Наше Товариство включено до Реєстру будівельної діяльності, переліку експертних організацій, що відповідають Критеріям, встановленим наказом Мінрегіону від 15.08.2017 № 204 та може проводити експертизу проєктів будівництва. Наші експерти - досвідчені працівники, які мають досвід роботи в будівельній галузі, що вимірюється десятками років та великою кількістю перевірених проєктів.

Відвертість та чесність - понад усе!

ЕКСПЕРТИЗА ПРОЕКТІВ БУДІВНИЦТВА, ЯКУ МИ ВИКОНУЄМО

ЕКСПЕРТИЗА УСІХ ОБ’ЄКТІВ

Крім об’єктів ядерної та радіаційної безпеки

ЕКСПЕРТИЗА ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Експертна оцінка проектно-кошторисної документації

ЗА ВСІМА РОЗДІЛАМИ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Включає комплексну експертизу проектно-кошторисної документації, так і її окремого розділу.

ОБ'ЄКТІВ ЗА КЛАСОМ НАСЛІДКІВ (ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ):

Об'єктів за класом наслідків СС1-СС3, які споруджуються з залученням та без залучення державних коштів
Наш підхід до роботи

Повне розуміння побажань Замовника, допомога в досягненні бажаного результату, який відповідає сучасним вимогам та вимогам нормативних будівельних актів. В ході виконання експертизи проєктної документації наші експерти не лише надають обґрунтовані зауваження до проєктної документації в частині відхилення від будівельних норм, а й разом з проектувальниками знаходять правильні рішення, які допомагають Замовнику отримати саме той проєкт, який відповідає всім діючим будівельним нормам, а також його очікуванням.