ЕКСПЕРТИЗА ЕСКІЗУ ПРОЕКТУ

Ескіз проекту – невіддільний етап у проектуванні будь-якої будівлі. Під час його розробки обов’язково враховуються такі параметри, як: загальна площа, поверховість, стилістика та об’ємно-просторове рішення. Щоб бути впевненим у тому, що ескіз життєздатний та не містить грубих помилок прододиться експертиза ескізу проекту. Під час редельної перевірки, спеціалісти ТОВ "Ук Експертиза" виявлять недоліки ескізу проекту та дадуть поради щодо його вдосконалення.


ТОВ "Ук Експертиза" перевіряє, чи ваш ескіз:

✔ Відображає всі конструктивні та архітектурні особливості споруди, містить необхідні креслення та графічні елементи.

✔ Містить всі обов'язкові складові, передбачені законодавством.

Навіщо проводити експертизу ескізу?
Готовий проект має відповідати низці вимог та підлягає аналізу. Для цього проводять експертизу ескізу архітектурного проекту, щоб встановити відповідність проекту технічним, екологічним, санітарним та іншим нормам, а також надати рекомендації щодо усунення недоліків.
Чому потрібно обрати ТОВ "УкЕкспертиза"?
ТОВ "Ук Експертиза" проводить експертизу ескізу проекту. З нами ви отримаєте: — якісну проектну документацію; — ретельну перевірку щодо відповідності проекту усім нормативам та правилам; — чіткі та конструктивні поради щодо виправлення недоліків.

Експертиза ескізу проекту також дасть вам можливість переконатися, що кошторис був розроблений на основі ринкових цін, а в процесі проектування були враховані всі необхідні етапи. Таким чином, експертиза ескізу допоможе вам заощадити час та кошти, зменшити ризик непередбачених витрат і уникнути помилок, які на перший погляд можуть бути непомітними. В результаті експертизи ви отримаєте якісний проект, що відповідає всім вимогам чинного законодавства.

Замовити експертизу

Заповніть форму та очікуйте на дзвінок, наш менеджер перетелефонує Вам протягом 10 хвилин. З Понеділка по П'ятницю у робочий час з 09.00 по 18.00.

Професіоналізм понад усе!