ЕКСПЕРТИЗА ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

✔ Експертиза проектно-кошторисної документації - це важливий етап перед початком будівельних робіт. На завершальному етапі розробки проектів будівництва важливо визначити чи відповідає проект нормативам та чи правильно складений кошторис, і проектно-кошторисна експертиза саме це і визначає.

✔ Експертизу можуть проводити експертні організації, що відповідають критеріям, визначеним Мінрегіонбудом. ТОВ "Ук Експертиза" -  входить в перелік таких організацій.

✔ Варто зазначити, що будівельна експертиза проектної документації є обов'язковою для певних категорій об'єктів (СС2 і СС3, об'єктів, які зводяться на територіях зі складними інженерно-геологічними умовами, які будуються з залученням бюджетних коштів, мають вплив на навколишнє середовище).

Навіщо проводити експертизу?
Експертиза проектно-кошторисної документації проводиться з метою оцінки якості проектних рішень, шляхом виявлення відхилень від вимог щодо міцності, надійності та тривалості будівель і споруд, а також їх безпеки та інженерного забезпечення. Експертиза проектно-кошторисної документації, або спрощено - експертиза кошторису - дуже важлива та потрібна процедура для будівництва або реконструкції об'єктів.
Чому потрібно обрати "УкЕкспертиза"?
ТОВ "Ук Експертиза" проводить комплексну експертизу проектно-кошторисної документації. З нами ви отримаєте: — якісну проектну документацію; — ретельну перевірку щодо відповідності проекту усім нормативам та правилам; — чіткі та конструктивні поради щодо виправлення недоліків.

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ЕКСПЕРТИЗА ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

1. Звернення в експертну компанію і підписання договору
Замовник звертається в експертну компанію для оцінки проекту. Cторони підписують договір на надання послуг проектно-кошторисної документації.

2. Проведення експертизи проектної документації
Наші фахівці розглядають окремі чинники, виконують розрахунки, перевіряють закладені параметри на відповідність діючим нормативам.

3. Усунення недоліків
Якщо у процесі перевірки виявляються недоробки, відсутність важливих розділів або ж інші фактори, наше експерти повідомляють про це замовника, та повертають документи на доопрацювання із зазначенням всіх зауважень.

4. Отримання експертного звіту
Потім формується комплексний експертний звіт, з урахуванням всі факторів, виявлених під час експертизи і фахівці виносять позитивне або негативне рішення.

Замовити експертизу

Заповніть форму та очікуйте на дзвінок, наш менеджер перетелефонує Вам протягом 10 хвилин. З Понеділка по П'ятницю у робочий час з 09.00 по 18.00.

Професіоналізм понад усе!