ЕКСПЕРТИЗА ПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З БУДІВНИЦТВА ДОРІГ

✔ ТОВ "Ук Експертиза" проводить експертизу проектної документації на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг, відповідного інженерного облаштування. Дорожнє покриття потребує проведення необхідної експертизи, щоб визначити його придатність для використання та дозволити транспорту чи пішоходам здійснювати рух.

✔ Наші досвідчені експерти здійснюють експертизу проекту з будівництва доріг, розглядають окремі чинники, виконують розрахунки, перевіряють закладені параметри на відповідність діючим нормативам. У разі відсутністі важливих розділів або недопрацювань наші фахівці повідомляють про це замовника, та повертають документи на доопрацювання із зазначенням всіх зауважень до проекту. Після їх усунення, ми формуємо комплексний експертний висновок з урахуванням всіх факторів, виявлених в процесі експертизи.

Навіщо замовляти експертизу?
Проектна документація на будівництво доріг визначає основний бюджет, число необхідних трудових та матеріальних ресурсів та відповідність проекту основним вимогам з будівництва доріг. Проектно-кошторисні документи - це одна з найбільш значущих частин будівництва доріг, якою не можна нехтувати.
Чому обирають ТОВ "УкЕкспертиза"?
ТОВ "Ук Експертиза" проводить проектну експертизу з будівництва доріг. З нами ви отримаєте: — якісну проектну документацію; — ретельну перевірку щодо відповідності проекту усім нормативам та правилам; — чіткі та конструктивні поради щодо виправлення недоліків.

ДО ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗИ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З БУДІВНИЦТВА ДОРІГ ВХОДИТЬ:

✔ Виявити дефекти та порушення, згідно проектно-кошторисної документації та встановленим нормативам.

✔ Визначення якості матеріалів, до відповідності проекту та будування дороги.

✔ Визначення якості водовідвідної системи, обумовленої у проектній документації.

✔ Визначення основних параметрів поперечного профілю, для встановлення необхідної кількості вкладених шарів.

✔ Аналіз кошторисної документації та її відповідність, щодо проведених робіт.

Замовити експертизу

Заповніть форму та очікуйте на дзвінок, наш менеджер перетелефонує Вам протягом 10 хвилин. З Понеділка по П'ятницю у робочий час з 09.00 по 18.00.

Професіоналізм понад усе!