ЕКСПЕРТИЗА ОКРЕМОГО РОЗДІЛУ ПРОЕКТУ

✔ Експертиза проектно-кошторисної документації може проводитись як для всього проекту, так і для окремого його розділу для підтвердження правильності прийнятих проектних рішень. Фахівці ТОВ "Ук Експертиза" ретельно досліджують окремий розділ проекту та надають:
— експертну оцінку міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва;
— аналізують кошторисну частину проектної документації.

✔ Експертна оцінка визначає відповідність/чи не відповідність розділу проекту нормативним вимогам за окремими напрямами:
— санітарного та епідеміологічного благополуччя населення;
— пожежної та техногенної безпеки;
— екології.

Навіщо проводити експертизу?
Експертиза окремого розділу проекту проводиться з метою оцінки якості проектних рішень, шляхом виявлення відхилень від вимог щодо міцності, надійності та тривалості будівель і споруд, а також їх безпеки та інженерного забезпечення.
Чому потрібно обрати ТОВ "УкЕкспертиза"?
ТОВ "Ук Експертиза" проводить експертизу проектно-кошторисної документації окремого розділу проекту. З нами ви отримаєте: — якісну проектну документацію; — ретельну перевірку щодо відповідності проекту усім нормативам та правилам; — чіткі та конструктивні поради щодо виправлення недоліків.

✔ Експертиза розділу проекту необхідна для оцінки інженерних розрахунків, матеріалів, обраних для будівництва. Враховується також актуальність кошторису. Усе це необхідно, щоб виключити можливі перевитрати, забезпечити міцність і надійність, урахувати прийнятність об’єкту для осіб з інвалідністю. Беруться до уваги екологічні та санітарно-технічні норми об'єкта.

✔ Експертиза окремого розділу проекту відбувається за тою ж процедурою, що й весь проект. Спеціалісти оцінюють чи відповідає частина проекту нормативним вимогам, та дають детальний звіт при наявності недопрацювань.

Замовити експертизу

Заповніть форму та очікуйте на дзвінок, наш менеджер перетелефонує Вам протягом 10 хвилин. З Понеділка по П'ятницю у робочий час з 09.00 по 18.00.

Професіоналізм понад усе!